Služby a vybavení

V apartmánu naleznete kuchyň na jednoduché vaření, tato je vybavena sklokeramickou deskou a veškerým potřebným nádobím, kávovarem na kapsle Tchibo /k dispozici/, rychlovarnou konvicí, v ceně je připravena káva, čaj, cukr. Je možné si za poplatek objednat vína dle aktuální nabídky. Temperování dle Vašich požadavků samozřejmostí.

Prostorná hlavní obytná část je vybavena designovým atraktivním nábytkem a moderními doplňky, krbovými kamny s prosklením na dřevo od firmy HAAS+SOHN Rukov, prostornou sedací soupravou, jídelním celoskleněným stolem, LCD televizí s velkou uhlopříčkou a připojením k internetu /WI-FI samozřejmostí/ a výhledem do okrasné zahrady a sauny. Výhled je umocněn díky velkoformátovým francouzským proskleným stěnám, které lze snadno zastínit lamelovými žaluziemi. Je zde i komoda z masivního dřeva ve stylu art deco, kde si lze odložit Vaše svrchní oblečení.

Ložnice je v patře, odkud je z otevřeného ochozu hezký výhled na hlavní obytný prostor v přízemí a dotváří tak velmi příjemný dojem z celého otevřeného a vzdušně působícího interiéru celého apartmánu. Velmi pohodlná a prostorná postel je vyrobena na zakázku z masivního tvrdého dřeva. Kvalitní a ergonomické matrace a povlečení ze 100% bavlny jenom umocní pocit skutečné relaxace a pohody ve dne i v noci.

Koupelna je příjemně prostorná. Sprchový kout je možné využít i po saunování k rychlému ochlazení díky tomu, že francouzské dveře z koupelny se otevírají přímo do zahradní části, kde je umístěna sauna. Fén na vlasy, ručníky, osušky, župany a plachty do sauny jsou součástí vybavení koupelny. K dispozici je i obuv pro přístup k sauně i vířivce.

Saunu a vířivku lze používat neomezeně

Jaký zážitek vás čeká při venkovním saunování?

Součástí apartmánu je rovněž venkovní dřevěný objekt sauny pro 2 osoby, k neomezenému využití.

Jde o prostornou moderní sauna v severském stylu s výhledem do exteriéru prosklenou stěnou a možností využití arómaterapie s vonnými esencemi, dle Vašich preferencí. Blahodárně na Váš organismus působí rovněž klima s přítomností výparů himálajské soli, která se uvolňuje do prostoru sauny. O tom, že saunování má pozitivní vliv na Vaší tělesnou pohodu a kondicí, jste již jistě přesvědčili a proto je součástí našeho pobytového balíčku pro Vás. Pobytem v sauně dochází k uvolňování kloubů i svalů a k prokrvení celého těla. Současně dochází k odplavovány škodlivých látek z organismu. Výrazně se posiluje imunitní systém, dochází k otužování těla a ke zvýšené odolnosti proti nemocem horních cest dýchacích, jako důsledek opakovaného procesu prohřívání a ochlazování těla. Sauna má blahodárný vliv na dýchací ústrojí a celý kloubní systém.

Finské sauny jsou provozovány s teplotami 80 – 100 °C a s vlhkostí 3 – 12%.

V interiéru sauny jsou přesýpací hodiny pro sledování správného cyklu při saunování. K dispozici budete mít osušky i župany, které Vám zpříjemní pobyt u nás.

Pomáhejte svému lymfatickému systému v naší vířivce!

Naše unikátní vodní masáž poskytuje přírodní stimulaci lymfatického okruhu.

Pod vodou pro Vás máme unikátní tryskový systém se střídavým a proměnným tlakem.

Střídavý a postupující tlak trysek JUMBO JET zlepšuje proudění lymfatickych cév.

Až 16 individuálně nastavitelných masážních trysek v oblastech mízních uzlin (Unikátní tlakově vibrační tryska s hloubkovou masáží. Možnost aktivní tlakové masáže s turbínovým efektem. Vibrační masáž + Tlaková masáž + Hloubková Masáž).

Vířivka